SKATE 48 – DE TEAMS

Aankomend weekend is het al weer tijd voor Skate48. Wie maakt er binnen 48 uur de vetste skateboard video? Vanaf zaterdag 13:00 uur gaat het allemaal gebeuren in het Zuiderpark in Rotterdam. De teams die zich aangemeld hebben zie je hieronder..

Meer Skate48:
Skate48 Teaser
Inschrijven Skate48

Freedom:
Pjotr Meerding (filmer)
Pascal Moelaert
Leon de Boer
Bart Buikman
Teun Janssen
Floris Houdijk

Underdogs:
Maarten Rijs (filmer)
Bruce Moerdjiman (editor)
Tobias van Rooij
Florian Dalhuijsen
Tycho Henskes
Friso Blankevoort
Paul Verbraak
Gosse Oldenziel

Brodderhoed:
Daniel Dagradi (filmer)
Dwight Hoogendijk
Billy Hoogendijk
Woody Hoogendijk
Floyd Hoogendijk
Daniel Dagradi
Gabriel Dagradi

Dufarge:
Koen Taselaar (filmer)
Tijs Niessen
Victor Verhagen
Stefan Scholten
Twan Lugten
Thijmen Brinkman
Frank van Velzen

The Skate Spirits:
Finn Mostert (filmer)
David Bekkers
Bodien Kagenaar
Julius Carli
Finn Mostert

Boys in the hoed:
Tibbe Deltenre (filmer)
Abdi Markani
Tibbe Deltenre
Jamy Holstein
Jazz Tielman
Jan-Willem den Haan

The Well Wasted Cartell BE:
Thomas van Diest (filmer)
Faysal Amrani
Koenraad Helsen
Tijl vanden Eynde
Mel Pirquin
Steve Achten

Team Gnarly Girls:
Robin Kasius (filmer)
Jeroen Oelaj
Edinho Schidt
Julian Leetz
Wim de Leeuw
Schaldi Scharbaai
Remco Staak

Bombaklats:
Sami el Hassani (filmer)
Jan Maarten Sneep (editor)
Leander Geelhoed
Shajen Willems
Tim Zom
Robbin de Wit
Remco Stolze
Sebastiaan Vijverberg

Boombap:
Marc Bolhuis (filmer)
Jan Maarten Sneep
Dennie Wagner
Wouter de Jong
Dirk Middelkoop
Yannick Witvoet
Wouter Molenaar

Yetiboards BE:
Philip Tregunna (filmer)
Maico Wieczeniak
Glenn van Sterthem
Ziggy Hovaerts
Ilyas Peeters
Tijl Snijders
Kevin Geerts

Skeet 4 Dieet:
Koen van der Knaap (filmer)
Martijn van Hemmen
Chris van Dijk
Mike van Anrooy
Wouter Pols
Dave Phillipsen
Huig de Vries

KGNACG BE:
Kribo Obirk (filmer)
Christiaan Plettner
Arthur Bultinck
Glynn Barnes
Gregory Lagast
Nathan Couvelaere

Baba Boys:
Erwin Fabrie (filmer)
Ben Middelkoop
Kevin Tijhof
Rachid Addou
Merijn vd Mei
Donny Janssen
Alexander Belhadj

Unknown:
Steven Gibson (filmer)
Ziggy Linders
Max Meijer
Marc Louter
Edwin Kolp
Giovanny van Haren
Wesley Bakker

Snotnose:
Andy Metscher (filmer)
Cris Sorensen
David Bekkers
Rudy Broer
Reyndert Guiljam
Andy Metscher
Don Layo

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

LATEST POSTS

06apr14:0023:00Belgie VS Nederland 2024

11mayAll DayRed Bull Skate Event

26mayAll DayCarve & Coffee at Griftpark

29junAll DayBlue Tomato Best Foot Forward – Belgium

06julAll DayBlue Tomato Best Foot Forward – NL

13julAll DayVery Special Flatspot Event

27julAll DayMonster Euro Tour – NL