image

NKJR KWALIFICATIE STAND

Een Nederlands Kampioenschap kan natuurlijk niet zonder een gedegen overzicht. Wil je weten als je jezelf al gekwalificeerd hebt, of waar je nog snel een kwalificatie ronde mee kan pakken, dan zit je hier goed!

Lex-van-der-does - NK-Junioren-2014

Gekwalificeerd voor NK Junioren finalerondes op 6 september 2015
1: Lex van der Does – NK Junioren 2014
2: Pjotr Meerding – NK Junioren 2014
3: Pascal Moelaert – NK Junioren 2014
4: Luca Hendriks – NK Junioren 2014
5: Magic van Heeswijk – NK Junioren 2014
6: Xuly McCoy – NK Junioren 2014
7: Ivo Hoogenraad – NK Junioren 2014
8: David Bekkers – NK Junioren 2014

Miguel de Haas & Caspar Haddouchi waren ook gekwalificeerd, maar zijn op 6 september dit jaar 17 en kunnen dus niet meer mee doen.

Gekwalificeerd bij Rol Je Rot in Skateland Rotterdam op 19 april 2015:
9: Bart Buikman
10: Jip Koorevaar
11: Rysan Marien

Gekwalificeerd bij Brookie Cup in Burnside op zondag 26 april 2015:
12: Bodien Kagenaar
13: Julius Carli
14: Mano Wolf

Gekwalificeerd bij Nimma Kids in Waalhalla op zondag 10 mei 2015:
15: Ruben Treffers
16: Nol Breed
17: Giel Bonte

Gekwalificeerd bij Kids Cup in Skatepark De Fabriek op zaterdag 16 mei 2015: 
18: Thomas Wind
19: Bert Wilmink
20: Mats van der Meer

Gekwalificeerd bij Crazy Kids Contest in Skatepark Sweatshop op zondag 17 mei 2015: 
21: Izzy McCoy
22: Jair Gravenberg
23: Boris Wentholt

Gekwalificeerd bij Voorrondes NK Skateboarden in  Real-X Skatepark op zondag 24 mei 2015: 
24: Jelle van Binsbergen
25: Jeroen Broekhof
26: Mauro Rigters

Gekwalificeerd bij Voorrondes NK Skateboarden in Skatepark Utrecht op zondag 14 juni 2015: 
27: Floris Houdijk
28: Ko Jacobs
29: Boris Zuidhof

Gekwalificeerd bij Voorrondes NK Skateboarden in AreaFiftyOne Skatepark op zondag 28 juni 2015:
30: Charlie Verboren
31: Bas Abrams
32: Gerben Sonnemans

Gekwalificeerd bij Voorrondes NK Skateboarden in Skatehal Arnhem op zondag 5 juli 2015:
33: Emile de Vos
34: Bohdi Bouwman
35: Floris Schell

Gekwalificeerd bij Rooky Contest in WSC Den Bosch op 12 juli 2015:
36. Raul Beaumont
37. Guillermo Sparing
38. Aaron Donkoh

Gekwalificeerd bij Kiddie Up Go in Colosseum op zondag 16 augustus 2015:
39: Robin Hayford
40: Lewis Ramos
41: Sammie van de Bosch

Gekwalificeerd bij Embryo Cup in Tweepuntnul op zondag 23 augustus 2015:
42: Mounir El Aouad
43: Fabian den Nijs
44: Kevin Lefevre

Gekwalificeerd bij Ladybird Skatepark op zondag 30 augustus:
45. Rintje Janssen
46. Serginio Doornbos
47. Jessy Pinas

Gekwalificeerd bij NK Junioren kwalificaties op 5 september in Pier 15 Breda:
48. Theo van den Berg
49. Freek Span
50. Flynn Gijsen
51. Ryan Talbot
52. Lazlo Herwich

51: Keet Oldenbeuving Wild card, 19 april 2015 Rol je Rot, Skateland Rotterdam
52: Mark Rijnveld Wild Card, 10 mei 2015 Nimma Kids, Waalhalla Nijmegen
53: Paul Oosterhof Wild Card, 24 mei 2015 Voorrondes NK Skateboarden, Real-X Apeldoorn
54. Finn Mostert, Wildcard bij NK 2015 kwalificaties bij Pier 15 Breda op 5 september
55. Camille Richardson, Wildcard bij NK 2015 kwalificaties bij Pier 15 Breda op 5 september

Flatspot Magazine
X